Kampanya ve İndirim Şartları

deosemelikkumasshop.com internet sitemizde uygulanan kampanyalar belli şartları taşımaktadır. Kampanya için belirlenen şartlar ilgili kampanya sayfasında yer almaktadır.

Kampanyalar ve indirimli ürünler için detaylı bilgiyi 0224 215 03 52 nolu telefondan yetkililerimizden alabilirsiniz. Bize e-posta ile ulaşmak için Bize Ulaşın sayfamızdaki formu doldurmanız gereklidir.

Kampanyalar, kampanya sayfalarında aksi belirtilmediği takdirde aşağıdaki koşullarda geçerlidir.

 • Kampanya dahilinde yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya ayrılan stokların tükenmesi ile kampanya kendiliğinden sonlanmış olur.
 • Kampanya ve Promosyonlar başka kampanya ve promosyonlarla BİRLEŞTİRİLEMEZ.
 • İndirimli ürünler aksi belirtilmediği takdirde kampanyalara dahil değildir. Alışveriş sepetinizdeki ve faturadaki indirimli ürünler kampanya hesaplamasına dahil edilmez.
 • Hediye Çeki ile ödeme yapılan alışverişlerde çekin kullanıldığı faturada kampanya uygulanmaz.
 • Kampanya uygulanmış ve bir ürüne ya da birden fazla ürüne indirim yapılmış ise, bu ürünlerden birinin ya da birkaçının iade edilmek istenmesi durumunda kazanılan hediye çeki o faturada uygulanan indirim oranı nispetinde ilgili ürünlere yansıtılır ve ürün iadesi buna göre gerçekleştirilir.
 • Stokla sınırlı kampanyalarda ilan edilen stok sayısı kadar ürün kampanyalı fiyattan satılır..
 • ‘3 al 2 öde’, ‘2 al 1 öde’ ve benzeri kampanyalarda, o faturadaki en düşük fiyatlı olan ürün, sepet toplamından düşülür.
 • 2. ürüne % * indirimli promosyonlarda, sepetinizdeki promosyona dahil olan en ucuz fiyatlı ürüne indirim uygulanır.
 • dosemelikkumasshop.com, kampanyaya dahil stok adetlerini, stok durumunu değiştirme ve azaltma hakkını saklı tutar.
 • Hediye edilen ya da indirimli verilen ürünlerin, mağazalarımızda şartlı ürünle birlikte kasaya getirilmesi, internet sitemizde ise sepete birlikte eklenmesi gerekmektedir (Örneğin: X ürünü alana Y ürünü hediye kampanyasında; X ürününü ve Y ürününü internet sitemizde sepetinize aynı ödemede eklemeniz gerekmektedir).
 • dosemelikkumasshop.com, görsel malzeme, reklam, broşür ve ilanlarda yer alan yazım hatalarından sorumlu değildir.
 • dosemelikkumasshop.com, duyurulan kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Çek çeşitleri

Hediye çeki (indirim çekleri)

Reklamurunlerim.com'da yapacağınız alışverişlerde uygulanan kampanyalarda kazandığınız çekler ‘hediye çeki' adıyla üretilir. Bu çeklere ait kodların internet sitemizde sepet sayfasında kullanılması gereklidir. Farklı bir süre belirtilmedikçe hediye çeklerinin kullanım süreleri kazanıldığı tarihten itibaren 30 gündür. Bu sürenin sonunda hediye çekleri kendiliğinden geçerliliğini yitirecektir. .

Para çekleri

Yaptığınız iade işlemlerinde gider pusulası ile birlikte verilen ve aynı tutarda başka bir alışveriş hakkı sağlayan çekler ‘para çeki’ adıyla üretilir. Bu çekler iade ettiğiniz ürünlerin fatura bedeli kadar tutarda üretilir ve size teslim edilir. Bu çeklerin kullanım süresi iade işlemi tarihi itibariyle 1 yıldır. Bu sürenin sonunda para çekleri geçerliliğini kendiliğinden yitirir.

Hediye kartları

Mağazalarımızda çeşitli tutarlarda hediye kartları satılmaktadır. Hediye kartını istediğiniz miktarda ödeme yaparak tanıdıklarınıza, akrabalarınıza ve sevdiklerinize hediye edebilir, onlara ebebek mağazalarında alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Hediye Kartları ile ilgili detaylı bilgiyi  0224 215 03 52 nolu telefondan yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

300 TL üzeri tüm alışverişlerde...

Fırsatlar

Her gün yeni bir fırsat...

Güvenli Alışveriş

248 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz...

0224 215 0352

24/7 Online Destek